Letyshops

У Берегові запрацювала комісія з питань захисту суспільної моралі

токарРішенням виконкому Берегівської міської ради від 22 серпня було створено комісію з питань захисту суспільної моралі, яка сьогодні,18 вересня, провела своє перше засідання.

Цього разу обговорювався план роботи комісії. В першу чергу, йшлося про необхідність рейдових перевірок закладів, де можна придбати алкогольну та тютюнову продукцію. Це ті заклади, що порушують вимоги законодавства та продають вищезгадану продукцію неповнолітнім у Берегові.

Також обговорили і планові перевірки нічних клубів, адже проблема вживання алкоголю неповнолітніми на дискотеках є дуже актуальною. Заступник міського голови Людмила Токар зауважила, що у комісію варто включити фахового психолога, адже ситуація може потребувати проведення відповідного спілкування з неповнолітніми.

beregszasz.com.ua

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “У Берегові запрацювала комісія з питань захисту суспільної моралі”

  1. ооооо…а ми все думали, хто такими рейдами має займатись?
    А то в АТО замість Міноборони прості люді шлють допомогу. Тепер замість контролюючих органів та міліції оця комісія буде лад наводити (жаль, лише в Берегові).
    Не біда, скоро Аваков перейменує міліцію в поліцію і всі порушники закону прийдуть з явкою з повиною і взагалі, навіть красти будуть боятись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *