Categories Новини

У Берегові вже зареєстрували 12 кандидатів на виборах мера

3 травня відбулося чергове засідання Берегівської міської територіальної виборчої комісії. Голова ТВК Володимир Щуренко повідомив, що комісія отримала на сьогоднішній день 13 заяв від міських та міськрайонних партійних осередків, які провели свої збори та висунули кандидатів на посаду міського голови Берегова.
До виборів голови Берегова залишився місяць зареєстровано 12 кандидатів одному відмовлено

Загалом заяв про проведення зборів партійних осередків надійшло 19.

Всього на засіданні було зареєстровано 12 кандидатів, одному у реєстрації відмовлено. Прізвища називалися у порядку їх подання. Першими надійшли документи від міськрайонного осередку  КПУ. «Було допущено суттєві помилки, які ми кваліфікували як «невідповідне оформлення документів», – повідомив Володимир Щуренко.  Зокрема у витягу з протоколу зборів вказувалася дата 24 січня 2006 року, також у автобіографії кандидата були відсутні (або були неповними) відомості про громадську та трудову діяльність, контактний телефон.  Тому Наталії Полінскі-Яковюк було наразі відмовлено у реєстрації.

Серед зареєстрованих: від «Руського блоку» – Валерій Разгулов, головний редактор газети «Карпатська панорама»; від ДПУУ (UMDSZ) – Золтан Бабяк, перший заступник міського голови м. Берегово; від Селянської партії України – Галина Лукач, вчитель ЗОШ с. Квасово; від Партії Реформи і порядок – Галина Ковач, менеджер страхового агентства «Гарантія»; від СДПУ(о) – Ігор Семененко, науковий співробітник Закарпатського центру соціально-економічних і гуманітарних досліджень; від Народної партії України – Ірина Шелемон, приватний підприємець; від Партії зелених України – В’ячеслав Шалигін, музичний оператор Берегівського ДК; від «Нашої України» – Михайло Горзов, вчитель ЗОШ №10; від Народно-Трудового союзу України – Іван Мондок, заступник директора об’єднання ринків «Сільгосппродукти»; від Республіканської партії – Михайло Томинець, студент; від партії «Справедливість» – Олександр Хвайдинчук, безробітний; від Соціалістичної партії України – Отто Балог, приватний підприємець.

Серед тих, хто ще має шанс подати документи для реєстрації у ТВК – кандидати від партійних осередків Єдиний центр, ТУКЗ (KMKSZ), УДАР, «Свобода».

Наступне засідання комісії призначено на 7 травня.
Мукачево.net

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *