Ужгородська “Говерла” перемогла “Карпати” Львів

ГОВЕРЛА
Програючи після першого тайму з рахунком 0:1 ужгородці змогли не тільки зрівняти рахунок, а й вирвати таку важливу перемогу.

Матч розпочався о 16.00 в п’ятницю, 3 травня на стадіоні Авангард в Ужгороді. Попри спеку команди розпочали гру активно, особливо ужгородці, які першими почали створювати моменти біля воріт Карпат. Однак вже до середини тайму гра вирівнялася та перемістилася у центр поля. Більше того, завдяки комбінаційній грі та швидкісним якостям Гладкого галичани почали грати гостріше.

Так, на 39 хвилині Ксьонз виборов м’яч на правому фланзі та навісив на дальню стійку, де втратили Гладкого – захисник уже з-за лінії воріт м’яч виносив. Так гості повели в рахунку.

Говерла спробувала відігратися ще до перерви, однак не вдалося. В одному спірному епізоді арбітр не дав пенальті у ворота Карпат, хоча ужгородці палко доводили, що порушення було.

Втім, майже відразу після перерви Говерла забила: після швидкого розіграшу штрафного забив Ла Таллек, хоча з повтору було помітно, що він був дещо ближче до воріт, ніж захисник.

Ще через 9 хвилин Трухіна втратили у штрафному майданчику, і він переправив м’яч у сітку над воротарем після навісу Чурка. Ось так Говерла повела в матчі.

Карпати до останньої хвилини намагалися зрівняти рахунок. В останній атаці – подачі зі штрафного – участь брав навіть воротар. Однак зусиллями Бабенка ужгородці втримали перемогу в західноукраїнському дербі.

Відтак, Говерла все ще зберігає теоретичні шанси врятуватися: за 3 тури до фінішу ужгородці мають в активі 21 очко. Поруч з ними йдуть Ворскла та Волинь, в активі яких по 25 очок.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *