У центральній частині міста встановлено святкову ялинку та розпочинається облаштування льодової арени.
Як повідомив на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Берегова Золтан Бабяк, цьогоріч святкове дерево має висоту близько 12 м та подароване громаді мешканцем міста.
Також Берегово поступово буде вбрано у святкові декорації для створення атмосферного настрою.
