У Берегові воюють з нелегальними мафами

8 грудня у міській раді Берегова було проведено засідання з питань адміністративних порушень.

У першу чергу йшлося про МАФи – малі архітектурні форми, серед яких є й непровамірно збудовані.

Міський голова разом зі своїми заступниками Михайлом Ляшком, Людмилою Токар, Наталією Данкай, В’ячеславом Гладуном та відповідальними за благоустрій міста обговорювали можливість притягнення до відповідальності власників МАФів.

Справа в тім, що інспекція по благоустрою міста має обмежені повноваження в цьому питанні. Саме тому було вирішено підготувати розпорядження, згідно з яким буде розширено обов’язки інспекторів.

Хорошим прикладом у подібній ситуації слугує Мукачево, де діє спеціальна інспекція, яка перевіряє наявність відповідних документів у таких забудовах та контролює виконання пунктів, зазначених у договорі, зокрема вивіз сміття.

Потрібно також зобов’язяти підприємців встановити смітники з попільничками біля своїх об’єктів. Ще гостро стоїть питання з необробленими клумбами та перегородками, що ігнорують водії та заїджають у центр міста. Мер Берегова доручив Вячеславу Гладуну визначити стратегію подальшої роботи. Зазначене питання не закрите, до нього планують повернутись протягом тижня, аби остаточно вирішити його.

beregszasz.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.