У Берегові воюють з нелегальними мафами

8 грудня у міській раді Берегова було проведено засідання з питань адміністративних порушень.

У першу чергу йшлося про МАФи – малі архітектурні форми, серед яких є й непровамірно збудовані.

Міський голова разом зі своїми заступниками Михайлом Ляшком, Людмилою Токар, Наталією Данкай, В’ячеславом Гладуном та відповідальними за благоустрій міста обговорювали можливість притягнення до відповідальності власників МАФів.

Справа в тім, що інспекція по благоустрою міста має обмежені повноваження в цьому питанні. Саме тому було вирішено підготувати розпорядження, згідно з яким буде розширено обов’язки інспекторів.

Хорошим прикладом у подібній ситуації слугує Мукачево, де діє спеціальна інспекція, яка перевіряє наявність відповідних документів у таких забудовах та контролює виконання пунктів, зазначених у договорі, зокрема вивіз сміття.

Потрібно також зобов’язяти підприємців встановити смітники з попільничками біля своїх об’єктів. Ще гостро стоїть питання з необробленими клумбами та перегородками, що ігнорують водії та заїджають у центр міста. Мер Берегова доручив Вячеславу Гладуну визначити стратегію подальшої роботи. Зазначене питання не закрите, до нього планують повернутись протягом тижня, аби остаточно вирішити його.

beregszasz.com.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *