У берегівських будинках тріскаються стіни (ФОТО)

30 грудня міський голова Берегова Золтан Бабяк, його перший заступник Михайло Ляшко та члени комісії з перегляду звернень громадян виїхали на вул. Запорізьку за депутатським зверненням .

запоріжька

Справа в тому, що мешканці вулиці скаржаться на потріскані стіни їхніх будинків та спад води у криницях. Разом з комісією та спеціалістами-геологами було оглянуто помешкання та колодязі скаржників.

На думку депутатаНаталії Бізілі,  ці проблеми могла спричинити робота піщаного кар’єру, що може створюати зсуви у земних надрах. Однак, геологи заспокоюють –  за останні роки по всій області спостерігається істотне зниження рівня води і Берегове — не виняток. За версією головного архітектора міста Івана Івановчика на стан стін міг вплинути і нещодавній чотирьохбальний землетрус. Окрім того, в деяких будинках вулиці вже багато років не робився ремонт, чим також можна пояснити причину незадовільного стану осель.

Для подальших кроків у вирішенні цих проблем, в першу чергу, потрібна достовірна оцінка експертів, — зазначив мер міста. Через місяць буде отримано об’єктивні висновки, відповідно до яких міська рада і буде діяти.

запоріжська

beregszasz.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *