У Берегівському ліцеї новий директор

30 жовтня у залі Дитячої школи мистецтв у Берегові проходили збори трудового колективу Берегівського професійного ліцею сфери послуг.

директор

Цього дня працівникам ліцею представили нового керівника. Так, новим директором освітнього закладу з 1 листопада стане Іштван Дома. Відповідний наказ зачитав заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА, начальник управління вищої, професійно-технічної освіти та науки Валерій Тороній. Окрім вітань з призначенням фахівець наголосив, що у новообраного керівника багато завдань для виконання: покращення якості освіти, створення нових спеціальностей та гуртожитків, вирішення проблеми з опаленням корпусу на Мукачівській, підвищення іміджу навчального закладу. Побажати Іштвану Дома удачі на новій посаді також завітав і перший заступник міського голови Михайло Ляшко.

Наразі у берегівському ліцеї навчаються 370 студентів. Нагадаємо, до цього часу тимчасово обов’язки директора закладу освіти виконував Олексій Гецко. До речі, професійний ліцей сфери послу долучився до «Тижня професійно-технічної освіти в Закарпатській області». В рамках цього заходу у приміщенні ліцею організували показову виставку творчо-технічних виробів. Бажаючі, зокрема і Михайло Ляшко, могли оцінити кравецькі, кондитерські, кухарські та інші навички молодих майстрів. Також для берегівських ліцеїстів організували й зустрічі з роботодавцями, проводили спеціальні майстер-класи та влаштували концерт художньої самодіяльності.

коледж

beregszasz.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.