У Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса новий керівник

У Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса новий керівник

Відповідно до наказу Голови Держводагентства України Ірини Овчаренко начальником Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса призначено Олега Кисіля. До цього призначення він працював головним інженером БУВР Тиси.

Нового керівника офіційно представив колективу управління перший заступник голови Держводагентства України Михайло Хорєв. На зборах також були присутні заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Мікулін, керівники міжрайонних управлінь водного господарства.

Під час виступу М. Хорєв подякував попередньому начальнику Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса Володимиру Чіпаку за багаторічну працю в галузі розвитку водного господарства Закарпатської області, виховання професійного колективу і високі досягнення організації за час його перебування на посаді і висловив надію на продовження традиційно хорошої роботи БУВР Тиси і в майбутньому. Нового керівника М. Хорєв охарактеризував як досвідченого спеціаліста в галузі водного господарства, досвід роботи якого у водогосподарській галузі складає понад 23 роки, а також ознайомив присутніх з першочерговими завданнями, які поставлені перед управлінням.

В. Чіпак у своєму виступі подякував колективу за багаторічну хорошу роботу і звернув увагу на ті завдання, які стоять зараз перед водогосподарниками Закарпаття. Він також привітав О. Кисіля з початком роботи на новій посаді і побажав йому успішної реалізації програм розвитку водного господарства та міжнародних проектів.

О. Кисіль у свою чергу подякував за довіру, запевнив, що докладе максимум зусиль для злагодженої та ефективної роботи управління, інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *