У Балоги “все віджали, він сидить у своєму замку, бухає і жере кокс”

У Балоги “все віджали, він сидить у своєму замку, бухає і жере кокс”

Тетяна Монтян у екслюзивному коментарі для ПЛ розповіла про втрачені можливості періоду правління Ющенка і глави його адміністрації Віктора Балоги.

балога“У Закарпатті є свій герой, який злетів до небес, а потім впав вниз на найгостріші камінці. Це пан Балога. Він повністю кермував Україною замість нікчеми Ющенка. Він міг зробити все, у нього був повний набір владно-розпорядчих повноважень. Якби він тільки захотів, він міг би перевернути цю країну одним помахом пальця”, – впевнена Монтян.
“Для чого ж він використовував свій найпотужніший ресурс? Виключно для власного збагачення. До чого це призвело на вихлопі? До того, що у нього віджали вже практично все, відрізали від усього контрабаса. У його брата навіть мандат віджали. І що він зараз робить – сидить у своєму замку Паланок, бухає, жере кокс і згадує, що він міг зробити все, але не зробив нічого”, – сказала вона.
“І у всіх людей, які зараз все загрібають, така ж перспектива. Влада – вона як пісок. Поки він мокрий, ти його тримаєш в руці, коли він висохне, він висиплеться крізь пальці. Ось коли цей пісочок висиплеться з їх загребущих рученят, вони залишаться біля розбитого корита. Вони нічого не зможуть толком передати свої дітям, тому що вони не створили юридичну інфраструктуру для того, щоб володіння майном перетворилося на справжнє право власності”, – додала Тетяна Монтян.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

6 Comments

  1. І що він зараз робить – сидить у своєму замку Паланок, бухає, жере кокс і згадує, що він міг зробити все, але не зробив нічого”, – вы мадам точно кокса обожрались!!!

  2. У нас появился Власенко-в-юбке? Неужто мало быть адвокатом, хочется стать депутатом?

  3. Оце сильно! Як у воду дивиться! Я давно казала, на пенсію Віті пора. А то бумеранг дожнене і ще так по голові може надавати за то, що він колись наробив!! зичене-вертане. Пора валити з політики.

  4. Женщіна мощно сказала!
    Жаль у нас це все мало хто розуміє. Балога перед виборами машину щебню пообіцяє, то на нього 5 років моляться, чекають, коли то ся стане.. Пустослів, мильна бульбашка. Не більше.

  5. Молодец Мунтян. Точно сказала, не в бровь, а в глаз. Педика лысого пора раскулачить и в камеру, а все конфиковать наворованное. Ющенко ЗМЕЙ хитрее – украл 2 самолета с золотом и картинами и увез за бугор на ранчо Чумаченко. А этот дебил Балоган и на …. никому не нужен. Дебил и вор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.