Тютюнову контрабанду вартістю понад мільйон гривень намагалися провезти через закарпатський кордон… в цистерні

контрабанда3Працівники Чопської митниці Міндоходів виявили 92 500 пачок цигарок під час митного огляду вагону-цистерни, ємністю 60 тон, у зоні діяльності митного посту «Чоп-залізничний», який прямував до Словаччини.

Спрацювавши в тандемі, митники та працівники податкової міліції ГУ Міндоходів області здійснили процедури, пов’язані з перевіркою документів та відомостей, митного огляду, шляхом вибіркового зважування двох залізничних вагонів-цистерн та встановили, що зазначена у товаросупровідних документах вага відрізняється від реальної.

З врахуванням результатів перевірки та після з’ясування факту відсутності шкідливих речовин в цистерні, керівництвом митного посту було прийняте рішення провести повний митний огляд, шляхом відкриття бокового технологічного люку вагону цистерни. Результат – цистерна виявилась завантаженою поблочно та ящиками тютюновими виробами марки «JIN LING» без акцизних марок.

За попередніми даними, загальна вартість виявлених тютюнових виробів становить понад 1 млн. грн.

Відомості про кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ст. 204 КК України. Наразі слідчим управлінням фінансових розслідувань проводиться досудове слідство.

 

Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *