Тягнибок не відчуває перепон у агітації на Закарпатті (ФОТО)

У понеділок, 5 травня, Закарпатську область відвідав кандидат у Президенти О. Тягнибок. Він провів зустрічі з виборцями у кількох містах області.

тягнибок

Зранку О.Тягнибок спілкувався з виборцями у Рахівському районному будинку культури. Після обіду кандидат відвідав Іршаву, де на його зустріч прийшло орієнтовно 700-800 осіб. На кандидата довелось зачекати близько години. У цей час на сцені для виборців виступав народний депутат  Верховної Ради – Едуард Леонов. Олег Тягнибок вийшов на сцену разом з головою Іршавської районної державної адміністрації Вячеславом Свічкарем та районним головою ВО «Свобода» Михайлом Мочаном, ,але з промовою виступив тільки кандидат у Президенти України.

Із жителями обласного центру політик зустрівся на центральній площі Ужгорода. Зустріч тривала понад півтори години.

За цей час О. Тягнибок доніс ужгородцям головні тези своєї передвиборчої програми, розповів своє бачення щодо ситуації на сході країни та шляхи вирішення проблем із сепаратизмом. Після виступу політик поспілкувався із виборцями в режимі відкритого мікрофону.

На питання одного із ужгородців – чого немає кадрових змін у органах прокуратури, О. Тягнибок зі сцени набрав генерального прокурора України Махніцького та переадресував йому це питання. Останній повідомив, що кадрові ротації керівництва прокуратури у Закарпатській області тривають.

На питання представника ОПОРИ – чи фіксують представники «Свободи» порушення виборчого процесу на Закарпатті зокрема і в Україні загалом, О. Тягнибок зазначив: “Наразі ми не відчуваємо перепон у веденні виборчої кампанії, насправді ця виборча кампанія є особливою через те, що вона взагалі відійшла на другий план, бо реально Україна у переддень війни, проблеми із сепаратизмом, тому і настрої є людей не на вибори, настрої людей на налагодження порядку як і зовнішнім ворогом, так і з внутрішнім». О. Тягнибок додав, що як кандидат не відчуває суттєвих проблем у веденні агітації, було кілька випадків ненадання зали, але це не на Закарпатті.

Також Тягнибок наголосив, що публічно не критикує дії чинної влади, оскільки є учасником парламентської коаліції і наразі в Україні не час для критики одне одного.

ОПОРА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *