Тячівчани вимагають зупинити “лісового” терориста

ліс4Редакція “Трибуни” отримала листа з проханням зупинити злочинну діяльність по безконтрольній вирубці закарпатських лісів.
Звертаємось до Всіх,хто небайдужий відреагувати діям “фахової” творчості – лісового терориста, який залишається непомічений і по сьогоднішній день.
Мова йде, про головного лісничого ДП”Мокрянське ЛМГ”, пожиттєвого регіонала Тячівщини п.Михальчича Миколи Миколайовича. Ця “голодна” постать долає всі бар’єри на своєму “тернистому” шляху, працюючи лишень для власного свого збагачення.
Це уміння “пресувати” своїх підлеглих колег та “пресуванню” по збору мзди всіх підприємців в розмірі від 0.5 до 1.0 далара США за 1метр кубічний щодо санітарних рубок, а це тисячі й тисячі метрів кубічних. Образа нас, звичайних лісівників мучає до сліз, що член Партії Регіонів від самого створення  може і по сьогодні сам собі відводити гектарами суцільні санітарні рубки, із заниженням кубомаси навіть до 100% та роблячи матеріали відводу з мегапересортницею, переводячи ділову деревину(пиловник) в дрова.
Вже цьогорічний приклад по суцільних санітарних рубках у кварталі 19 виділі 21;22;19 Брадуське лісництво, та минулорічні суцільно-санітарні рубки за які бартером дарувалися п.Михальчичу автомобіль позашляховик та чималі кошти.
Його син, лісник-майстер лісу в 26 кварталі Усть-Чорнянського л-ва також вчиться від старого “вовка”-татуся, розробляти суцільно санітарні рубки з такими же зловживаннями.
Хотілось б знати, за якими-такими заслугами, аж по 2га. землі в ур.Бобрувка із лісового фонду були вилучені та передалися в приватну власність п.Михальчичу? Цікаво, за які кошти на вище згаданій земельній ділянці були зведені будинок, колиба та альтанка? Де ж очі в теперішнього керівника лісгоспу п.Куцина до того ж ще й кума вельмишановного п.Михальчича? Вочевидь, кумівство ще й по теперішні часи – надійний імунітет для безлюстраційного п.Михальчича? Певно, імунітетом “обрісся” п.Михальчич при товаришеві регіоналу п.Пукману В.В. який є першим заступником начальника Закарпатського обласного управління лісового господарства, якому неодноразово підвозив кошти та туші оленятини, які були знищені варварським браконьєрством?
Шановні, зробіть майнову люстрацію по суті партійних членів та уподобань, бо пропадуть зелені Карпати в кишені тим же регіоналам.
Владо! Зробіть висновки, чекаємо Вашого результату!
м.Тячів Олег, підприємець

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

10 Comments

    1. Куцин якщо комуність то якись неправильний комуніст бо терпіти те що витворяє Михальчич в нього під носом то він якись дурень або в темі із ним! А те що написано то все правда, і дивує інше, чому СБУ, МВС, Прокуратура приховує такі злочини??? А за прихватизацію Михальчичем взагалі питання дуже серйозне!!! СБУ, ГПУ, МВС ви де???

  1. Про діяльність корупціонера та лісового терориста Миколи Михальчича ми ще доповними!!!

  2. Всі знають, що Михальчич є хорошим спеціалістом в лісовій галузі а директор «Комуніст» Куцин Володимир Миколайович перебуваючи на посаді з 2010р по сьогоднішній день вимагав від підприємців на підтримку злочинної влади Януковича по 5 доларів за куб і зарас продовжує те саме робити прикриваючись тим, що він підтримує діючу владу. Тому правоохоронним органам слід запитати у підприємців кому і скільки вони дають хабара? Скільки Куцину і скільки Михальчичу і тоді все стане ясно, хто є хто, і хто є вовком в овечій шкурі? Знаючи те, що підприємців по імені Олег в Мокрянському лісгоспі немає зрозуміло ,що цей наклип на Михальчича зроблено людиною яка боїться відповідальності за свої дії перебуваючи на керуючій посаді, і хоче відвернути увагу правоохоронних органів від себе.
    Підприємець.

  3. Цікаво, як “чесний” Михальчич відкупився від Тячівської прокуратури яка подавала позов в суд кримінальну справу за незаконне вилучення земельної ділянки та її прихватизацію???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.