Цигани продовжують чинити кримінальне беззаконня в Ужгороді

cygane-prodolzhajutЗлодійки «перепеленали» дитину на 15 тисяч. Саме в таку суму обійшлася надмірна чуйність молодій жительці Ужгорода, яка впустила в свою оселю двох незнайомок з немовлям на руках.

Міліція постійно застерігає громадян, щоб вони були обережними і не пускали в своє житло незнайомців, що б ті не пропонували. Однак люди на це звертають мало уваги, і, як наслідок – залишаються без своїх грошей і коштовностей.

Черговою жертвою невідомих пройдисвітів днями стала 30-річна ужгородка. До її квартири в обідній час подзвонили дві смагляві незнайомки з немовлям на руках. Попросилися до хати нібито перепеленати дитину.

Жаліслива жінка впустила їх, не підозрюючи біди. Але поки мати біля хазяйки пеленала дитину, її напарниця примудрилася обшукати іншу кімнату і знайти чисельні ювелірні вироби… Все золото вартістю близько 15000 гривень злодійка вкрала, після чого обидві зловмисниці пішли собі. Лише виявивши пропажу своїх коштовностей, потерпіла звернулася із заявою в міліцію. Злодійок наразі розшукують правоохоронці.

За невияснених доки обставин позбулася своїх грошей та коштовностей і мешканка села Сільце Іршавського району. Жінка повідомила до райвідділу міліції про те, що вранці невідомий, шляхом вільного доступу, проник в її будинок, звідки викрав гроші в сумі 4000 гривень, а також чисельні золоті вироби. Сума матеріального збитку складає 16000 гривень.

Правоохоронці в чергове нагадують громадянам бути більш уважними щодо збереження власних цінностей.

ВЗГ УМВС України в Закарпатській області

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *