ЦВК офіційно визнала неможливість проведення виборів у Криму

Центральна виборча комісія визнала неможливість утворення окружних виборчих комісій з виборів Президента України у територіальних виборчих округах в Криму.

вибори“На виконання вимог виборчого закону членом Комісії – куратором відповідних регіонів України здійснено заходи, спрямовані на забезпечення внесення Голові Центральної виборчої комісії пропозицій щодо кандидатур до складу вказаних виборчих комісій. Зокрема, член Комісії звернувся до Голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим, голови Севастопольської міської ради з проханням до 14 години 12 квітня 2014 року надати пропозиції щодо кандидатур до складу ОВК, які організовуватимуть підготовку та проведення позачергових виборів Президента України в територіальних виборчих округах № 1 – 10, 224, 225. Проте відповідної інформації від зазначених суб’єктів не надійшло”, — йдеться у повідомленні.

Вказані обставини зробили неможливим утворення Центральною виборчою комісією окружних виборчих комісій на території Криму.

“Відтак, Комісія своєю постановою визнала неможливість утворення окружних виборчих комісій з виборів Президента України територіальних виборчих округів № 1 – 10, 224, 225 на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року”, — додали у ЦВК.

УНН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *