Цькування переселенців з Харкова не красить Ужгород

Цькування переселенців з Харкова не красить Ужгород

Про це пише Павло Федака:

❗️Пост до диванних піда…сів, які організували в Ужгороді цькування переселенців з Харкова.

Маю право сказати це, адже база Добровольчого розвідувального батальйону «Сонечко» певний час знаходилася за Харковом у напрямку ерефії і я не міг на неї попасти іншим шляхом ніж через цей мегаполіс. Хоча метою моїх журналістських поїздок були вщент зруйновані Слатине, Прудянка, Дементіївка.

Не дивлячись на постійні обстріли, місто ідеально чисте, уквітчане ошатними парками та клумбами. 

Першими на місце ворожих прильотів прибуває не ДСНС, а місцеві комунальники, які швиденько прибирають наслідки руйнувань, не дивлячись на небезпеку на яку наражаються.  Я публікував з цього приводу відео у «Трибуні» з двору багатоповерхівки, у дитячий майданчик якої влучила 280 кілограмова ракета з РСЗО «Ураган», але на щастя не вибухнула.

У Харкові є героїчна територіальна самооборона, яка навіть влаштовувала акції непокори через те, що після знищення рашистських окупантів у місті і вигнання їх за межі населеного пункту, добровольцям відмовляли у відправці на нову лінію фронту, а рекомендували зосередитись на вишколі, так як більшість тероборонців лише недавно взяла зброю до рук. Разюча відмінність від відосіків аналогічних підрозділів із Закарпаття.

Харків на всю Україну відомий люто мотивованим підрозділом «Кракен», що наводить жах на ворога не лише на Харківщині, але й інших театрах бойових дій.

Закарпатський батальйон ДРБ «Сонечко» також вніс достойну лепту у знищення ворога на цьому напрямку, захищаючи там і мешканців Ужгорода

Окремі ужгородці  влаштували срач у соцмережах, намагаючись показати свою європейськість, але проявили відсутність елементарного людського співчуття до ближнього. У ФСБ радо потирають руки, одні українці принижують інших.

Мені також не дуже сподобалася втілення у життя арт-простору на набережній, але той хайп, що піднявся з цього приводу перейшов усі межі здорового глузду. 

Про «руку» секретаря міськради Арсена Мелкумяна щодо цього допису, якого попутньо «топлять» з харків’янами.

Жодного разу в житті не пив з ним каву, не сидів у одній компанії, але зустрінусь і почуюю його думку з цього приводу.

http://

http://

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *