ТСК із розслідування подій у Мукачеві ініціює повторний розгляд справи щодо тунелю, яким з Ужгорода переправляли контрабанду до Словаччини

тунельПарламентська ТСК із розслідування подій у Мукачеві ініціює повторний розгляд справи щодо тунелю, яким з Ужгорода переправляли контрабанду до Словаччини. про це повідомив член комісії, нардеп Антон Геращенко.
За його словами, представник СБУ повідомив комісії, що в результаті розслідування справи по 700-метровому тунелю, який використовувався для контрабанди в обох напрямках між Україною та Словаччиною, притягнуто до відповідальності трьох підозрюваних. Всі вони за рішенням суду отримали умовні терміни покарання.
“Як могли всього три людини організувати прокладку і функціонування 700-метрового тунелю в іншу країну з порушенням державного кордону двох країн?… Вони що, втрьох, як граф Монте-Крісто, десять років копали тунель, зварили рельси, проклали електропроводку, самі грузили вагонетки і так далі?”, – обурюється нардеп.
Геращенко додав, що в СБУ не могли сказати, хто ще причетний до будівництва тунелю і що саме ним переправлялося, а також чи знайшли винних на словацькому боці кордону.
Комісія зробила висновок, що слідство, прокуратура і суд домовилися, щоб “відмазати” реальних замовників роботи тунелю. Відтак члени комісії одноголосно проголосували за те, щоб:
1. Звернутися до Генпрокуратури з вимогою провести перевірку повноти проведеного розслідування; пояснити, яким чином сталося так, що обвинувачення було висунуто всього трьом особам.
2. З урахуванням того, що кримінальна справа вже була передана до суду і її матеріали не становлять таємниці слідства, комісія вимагатиме матеріали справи для ознайомлення, оцінки повноти та об’єктивності розслідування.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “ТСК із розслідування подій у Мукачеві ініціює повторний розгляд справи щодо тунелю, яким з Ужгорода переправляли контрабанду до Словаччини”

  1. стрілянина в Мукачеві це результат неподілу бандитами аля балога і ланьо контрабандних транснаціональних каналів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *