Цієї п’ятниці в Ужгороді зберуться воркаутери

Цієї п’ятниці в Боздоському парку відбудеться нове дійство від «Street Workout Uzhgrod». Напередодні виступу журналістам пощастило  поспілкуватися з одним із його організаторів – Владиславом Рущаком.

воркаутВладиславе, розкажіть, як виникла така ідея – провести шоу в парку? Хто допомагав Вам у втіленні цього проекту?

Це була спільна ідея команди «SW Uzh», яка сформувалася ще на початку цього року. Ініціатором заходу разом зі мною став Леонід Самсонов. Ну та ідея- ідеєю, а без допомоги зі сторони зараз дуже важко втілити навіть самі шляхетні мрії. В цьому питанні нас дуже підтримують Євген Молнар та Андрій Зацаринний. Адже на власному досвіді знають, як зараз спорт потрібен молоді ( Євген є Президентом «Ужгородської Федерації Єдиноборств»).  Тож, вони взагалі прикладають багато зусиль для розвитку спорту на Закарпатті, а тут ще й ми зі своїми ідеями та проблемами, яких і так через край (сміється). Одним словом, ми дуже вдячні цим людям.

Взагалі, в нашій команді проводимо відкриті обговорення щодо виступів. Кожен, хто прийматиме участь, висловлює свою думку: як має проходити виступ, у якому стилі, які елементи потрібно показати, під яку музику тощо.

-Як давно Ви займаєтесь воркаутом та чому обрали саме цей вид спорту для себе?

-Займаюся я з 2011 року. Спочатку побачив, як займаються старші хлопці, як вони досягають успіхів. Ну то вже й сам «загорівся». А коли вже почав займатися, то зрозумів, що це-моє. У воркауті я маю можливість само реалізовуватися як у фізичному, так і в організаторському плані.

-Що дає воркаут спортсмену? Які риси розвиває?

-Цей вид спорту розвиває силу, витривалість та мускулатуру. Тут вчишся робити справу до кінця. Просто соромно стає, коли поряд із тобою стає хлопчина і виконує якийсь складний елемент. І тут вже «накриває» спортивна злість: не заспокоюся, доки сам не зроблю!

-Скільки людей зараз у Вашій групі та де проходять заняття?

-На сьогодні у нас 33 учасники, які тренуються у різних спортзалах, в тому числі в ПАДІЮНі . Є також для занять вуличний майданчик на території шостого училища. Це єдиний в місті спеціально обладнаний для занять воркаутом майданчик ( до речі, він був зведений саме завдяки зусиллям тих самих Євгена Молнара та Андрія Зацаринного, про яких я вже розказував).

-Чи є в Вашому колективі дівчата?

-Ні, в нас займаються лише хлопці. Та і взагалі, воркаут вважається більш  чоловічим видом спорту.

-Ну і наприкінці хотілося б трохи більше дізнатися про особливості саме цього виступу. Чим здивуєте публіку?

-Звичайно, запрошую на перший « Двіж по –Ужгородськи»! Впевнено можу сказати, що такого формату події Ужгород ще не бачив!

На гостей чекають цікаві конкурси з розіграшем цінних призів від наших спонсорів. Звичайно ж, виступ команди «Street Workout Uzhgorod» та наших гостей. Все це у супроводі драйвової музики. Ну а під кінець – перше в нашому місті відкрите «Open Air Party»!

Ungvar.info

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *