Цієї суботи в Ужгороді відбудеться міжнародний хокейний турнір

Цієї суботи в Ужгороді відбудеться міжнародний хокейний турнір

У суботу, 1 лютого, обласний центр Закарпаття прийматиме традиційний Міжнародний хокейний турнір «5th FRIENDSHIP CUP UZHGOROD 2020». Участь у змаганнях візьмуть 4 аматорські команди зі Словаччини (HK Svidnik, HK Sobrance, HK Snina, HK Bratislava), а Закарпаття представлятиме збірна області та головний організатор змагань – хокейна команда «Закарпатські ведмеді» (капітан Сергій Ковач).

Захоплюючі поєдинки відбуватимуться на льодовій арені “Ice Land” (стадіон “Авангард”, вул. І.Франка) протягом усього ігрового дня, а у 17.30 відбудеться церемонія нагородження переможців та учасників.

«Рівень турніру з кожним роком зростає, тому зустрічі обіцяють бути ще видовищнішими та цікавішими аніж торік. Хокей надзвичайно швидка і динамічна гра, з гострими моментами та бурхливими емоціями тож глядачам сумувати не прийдеться. Запрошуємо усіх підтримати закарпатський хокей, завітати на турнір та насолодитися спортивним дійством», – звернувся до ужгородців та гостей міста капітан закарпатців Сергій Ковач.

Організатори: ХК «Закарпатські ведмеді», Федерація хокею Закарпаття, Ужгородська міська рада та Закарпатська облдержадміністрація.

Партнери: компанія RENER, льодова арена “Ice Land”, фітнес-центр Viper Gym, ТМ Крайна, компанія MOECO

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *