Цієї неділі у Закарпатській обласній філармонії гратимуть «The Best of Liszt»

Цієї неділі у Закарпатській обласній філармонії гратимуть «The Best of Liszt»

У Закарпатській філармонії триває VI Міжнародний фестиваль «Музика без кордонів».  

Після виступу численних гостей – Академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» з Вінниці, бандуриста і композитора Георгія Матвіїва з Одеси та фортепіанного дуету «Duo Petrof» з Мексики – слово матимуть господарі сцени. Цього разу це молоді ужгородські виконавиці Катерина Гажо (орган) і Діана Гавата (віолончель).

Перша є солісткою Закарпатської обласної філармонії, друга очолює камерно-інструментальний ансамбль «Угорські мелодії», однак нерідко бере участь в різних музичних проектах. Обидві здобували освіту в Ужгородському музичному училищі та Львівській національній музичній академії ім.М.Лисенка, мають уже чималий сценічний досвід і перемоги на всеукраїнських та міжнародних конкурсах, але сповнені сил і бажання щоразу долати нові творчі вершини. Свою фестивальну програму дівчата назвали «The Best of Liszt».

Це будуть кращі твори видатного угорського композитора, написані або перекладені для віолончелі й органу. Послухати таке чудове поєднання можна буде в неділю, 22 квітня, о 17.00. Ведуча – музикознавець Наталія Піцур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.