Церква підтримує українців у боротьбі проти агресора – Філарет

Філарет3Українці повинні захищати свою країну від агресора, а церква в цьому питанні всебічно підтримує громадян та українську армію

Про це в інтерв’ю 5 каналу заявив предстоятель Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) Філарет, передає “ЛігаБізнесІнформ”.

За його словами, агресор не зупиняється на анексії Криму і продовжує намагатися дестабілізувати ситуації на південному сході України. Але його необхідно і можна зупинити.

“Громадянин будь-якої держави повинен захищати свою Батьківщину. Чи треба нам чи не треба захищати? Або піднімати руки? Звичайно, ми повинні захищати свою землю. І церква благословляє захищати свою Батьківщину. І закликає до цього нашу владу, щоб вона була більш рішучою. Тому що час уже прийшов, коли нам треба показати свою силу і свої можливості”, – заявив Філарет.

Відповідаючи на запитання, чи підтримує церква захист країни за допомогою зброї, глава УПЦ КП відповів: “Захищають різними засобами. Ми захищалися дипломатичним шляхом, зверталися до гарантів нашої недоторканності – до США, Великобританії. Вони були і є гарантами цілісності нашої держави. Бо ми єдина країна в світі, яка добровільно віддала всі свою ядерну зброю … Але зараз настав час захищатися (іншими способами, – ред.)”.

“Якщо буде потрібно, то треба захищатися і за допомогою зброї. Коли починається війна – вона проходить з використанням озброєнь або тільки з кулаками? Зі зброєю. Якщо на нас йдуть зі зброєю, то ми повинні захищатися зі зброєю. І церква завжди благословляла. У Велику вітчизняну війну церква благословляла зі зброєю захищати від фашизму свою Батьківщину. Ми зараз знаходимося в тому ж самому становищі. А чим же ще захищати, якщо не зброєю, якщо на вас (вороги, – ред.) йдуть зі зброєю?”, – підкреслив патріарх.

Нагадаємо, раніше УПЦ КП передала українській армії більше 1 млн. грн. і планувала додатково передати Міноборони автомобіль і обмундирування для військовослужбовців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *