Триденний фестиваль «Чеські дні в Закарпатті» стартував у обласному центрі

Триденний фестиваль «Чеські дні в Закарпатті» стартував у обласному центрі

Сьогодні, 6 вересня, головну площу обласного центру заполонили гості з Чехії. Тут урочисто відкрили фестиваль «Чеські дні в Закарпатті», який триватиме три дні.

Привітав організаторів і учасників дійства голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко.

– Вже протягом багатьох років добросусідські відносини об’єднують Закарпатську область і Чеську Республіку. Це велика гордість міста і містян – мати такий потужний фестиваль. В Ужгороді свято проводиться вже вдруге. З упевненістю можу сказати, що фестиваль розвивається та зростає інтерес до нього, – сказав голова ОДА. – Дякую тим, хто займається організацією фестивалю, за те, що кожного року створюєте, без перебільшення, грандіозне свято. Бажаю всім, аби під час проведення фестивалю отримати максимум позитивних емоцій, обмінюватись досвідом і творчістю та знайшти нових друзів.

Звернувся до присутніх і посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула, який нагадав, що район, де відбувається фестиваль, збудований коли Закарпаття входило до Чехословаччини. Нині чехи знову тут, бо для них Україна і Закарпаття особливо – добрі сусіди, хоч дві країни й не мають спільного кордону. Дипломат запевнив, що Чехія прагне поглиблення співпраці між нашими народами в усіх сферах і подякував організаторам дійства.

Теплими щирими словами подяки привітав гостей і голова обласної ради Михайло Рівіс.

У програмі триденного фестивалю – строката та цікава культурна програма. Також тут буде нагода скуштувати традиційні чеські страви та продегустувати пиво відомих чеських марок. Підприємці ж під час семінарів зможуть налагодити зв’язки з чеськими колегами, які виявляють інтерес до Закарпаття, інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *