Трьом співробітникам Міжгірського районного суду діагностовано COVID-19

Трьом співробітникам Міжгірського районного суду діагностовано COVID-19

У зв’язку з підтвердженим діагнозом COVID-19 у трьох працівників Міжгірського районного суду Закарпатської області в суді наполегливо просять учасників судових процесів та відвідувачів, участь яких у розгляді справ не є обов’язковою, утриматись від відвідування приміщення суду.

Як повідомляють у Міжгірському райсуді, з метою безпечного перебування в приміщенні суду 17 червня відповідними службами проведено дезінфекцію приміщень суду, вжито заходів до самоізоляції осіб, які безпосередньо контактували з хворими, вживаються заходи до тестування всіх працівників суду.

“Звертаємо увагу на те, що з метою дотримання високих стандартів прав людини, надання доступу до правосуддя та дотримання розумних строків, Міжгірський районний суд Закарпатської області не припиняє здійснення судочинства.

Однак в умовах, що склались, рекомендуємо учасникам судових засідань, участь яких не є обов’язковою, звертатись до суду електронною поштою, через особистий кабінет в системі «Електронний суд», поштовим зв’язком, факсом із заявами про розгляд справ у їхній відсутності за наявними в справі матеріалами.

Особам, які бажають звернутись до суду просимо всі документи подавати до суду також у один з вищезазначених способів.

Наголошуємо, що справи розглядатимуться у визначені раніше час та дати. При цьому, звертаємо увагу на те, що адміністрацією суду вжито всіх заходів для безпечного перебування учасників зазначених справ у приміщенні суду (проведено дезінфекцію, забезпечено масковий режим працівників суду, тощо).

Крім цього, нагадуємо, що в суді діють обмеження, встановлені наказом Міжгірського районного суду Закарпатської області «Про запровадження додаткових заходів із попередження респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19» від 20.03.2020 №01-04/34, згідно яких припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом суду, не допускаються в приміщення суду та у судові засідання особи з явними ознаками респіраторних захворювань.

У випадку необхідності негайно ознайомитись з матеріалами судових справ інформуємо, що таке можливе в тому числі і в дистанційному режимі, шляхом надсилання сканкопій матеріалів судової справи на електронну адресу, зазначену у відповідній заяві”, – повідомляє адміністрація установи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *