Троє берегівчан в один день потрапили до реанімації через отруєння грибами

грибиУ суботу, 31 жовтня, об 20:25 до оперативно-рятувальної служби Закарпаття повідомили одразу про два випадки отруєння, що сталися в Берегівському районі. Усіх потерпілих із попереднім діагнозом отруєння грибами доставили в реанімаційне відділення центральної районної лікарні.

Як з’ясувалося, першими отруїлися двоє мешканців с. Великі Береги. 56-річний чоловік разом зі своєю 39-річною дружиною, назбиравши в лісі грибів, вирішили їх приготувати. Однак, скуштувавши страву, обоє відчули себе погано й викликали «швидку». Після лікування в реанімації Берегівської райлікарні їх перевели до відділення загальної терапії, де подружжя наразі й знаходиться. Їхній стан медики оцінюють як задовільний.

Крім цього, отруєння грибами діагностували в молодого жителя м. Берегово. 20-річний юнак у суботу вирушив до лісу на тихе полювання.

Не розбираючись належним чином у грибах, хлопець назбирав їх повний кошик, а далі сам їх приготував. Наслідки не забарилися – юнак потрапив до реанімаційного відділення районної лікарні. Оскільки стан його здоров’я покращується, хлопця готують до переведення у відділення загальної терапії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *