Rozetka UA

Третя річниця загибелі українських воїнів на шахті Бутівка: вшануймо пам’ять закарпатця “Дока”

Третя річниця загибелі українських воїнів на шахті Бутівка: вшануймо пам’ять закарпатця “Дока”
11 червня 2016 року позиції українських військ зазнали серйозних обстрілів: всю ніч ворог стріляв із великокаліберних. Від точних і рясних потраплянь на шахті Бутівка, що на Донеччині, бетон розсипався, за словами очевидців, як пісок.
В ту ніч загинуло четверо бійців Добровольчого Українського корпусу “Правий сектор”: Роберт Маслей (“Док”), Юрій Гнатюк (“Гуцул”),  Ярослав Шевченко (“Ярик”) та Андрій Бутенко (“Легат”), та ще багато бійців отримали поранення. Ті, що вижили, досі розповідають про події з тремтінням в голосі.
Роберт Маслей родом з міста Хуст, що на Закарпатті. Йому було 24! В мирному світі – драйвовий байкер, прекрасний механік, опора і надія для друзів і сім’ї. На війні – зібраний і виважений парамедик, сміливий воїн. Не один тепер завдячує своїм життям саме “Докові”. Це – людина-Легенда. Навіть небо плакало в Хусті, коли Його проводжали в останню дорогу.
В пам’ять про Роберта ми мусимо знати новітню історію України і шанувати тих, хто її творив, хто віддав своє життя, аби ми могли жити.
“Нема любові більшої за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх” (Ів.15,13).
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *