Традиційні “Ерделівські читання” пройшли в Ужгороді

Традиційні “Ерделівські читання” пройшли в Ужгороді

«Ерделівські читання» – це унікальна платформа, де митці діляться своїм досвідом, спостереженнями, авторськими книгами, дискутують та спілкуються.

Розпочалися «Ерделівські читання» у 1995 році. Ця конференція – 25, ювілейна. Цього року зареєструвалися 132 учасники з 11 країн світу: Україна, Велика Британія, Швейцарія, Китай, Канада, Угорщина, Польща, Чехія, Словаччина та Румунія.

Сьогодні, 13 жовтня відвідав міжнародну наукову-практичну конференцію і перший заступник голови Закарпатської ОДА. Олег Коцюба звернувся до присутніх:

«Передусім хотів би привітати із Днем художника, який ми відзначаємо у другу неділю жовтня. Мені згадується одна фраза – “думати про неможливе і розбити наші золоті клітки” – це про творчих людей, про художників, які виходять за межі банального чи буденного і відкривають нам нові світи».

Також Олег Коцюба розказав про ініціативу обладміністрації щодо підтримки закарпатської школи живопису: «Відкрию невеличку таємницю, учора мною підписано лист на центральні органи влади – Офіс Президента, Міністерство культури, інформації, Міндовкілля, Державне агентство туризму щодо ініціативи створити робочу групу для підготовки оголошення 2021-го – роком Закарпатського живопису та розроблення відповідного плану заходів. Наступного року ми святкуватимемо 130-ліття від дня народження Ерделі та Бокшая».

За інф. пресслужби Закарпатської ОДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *