Тхеквондисти Закарпаття вдало виступили у місті Лева

09-10 жовтня 2021 року в м. Львів, на базі палацу спорту «Галичина» відбувся  Всеукраїнський турнір «LVIV OPEN CUP – 2021» з тхеквондо (ВТФ) в розділах «керугі» та «пумсе». Про масштабність змагань говорить те, що були представлені команди не тільки із Західної та Центральної частини України, а із Півдня України (м. Одеса) та Сходу України (міста Маріуполь та Запоріжжя). 

Вже традиційно вдало виступила Збірна команда Закарпатської області з тхеквондо ( ВТФ ) під керівництвом Олександра Кремера та Тетяни Грегуш.  Чемпіонами та призерами стали: 1місце здобув Микита Олександр; 2 місце: Віктор Грегуш, Сандра Бандур, Іван Боринський, Владислав Олійник; 3 місце: Цоклан Крістіна, Олександра Герзанич, Дмитро Ужва, Мар’ян Дору, Артем Трикур, Олександр Свида, Ярослав Кірик.

Також слід зазначити, що 8 спортсменів команди за результатами виступів отримали спортивні розряди «Кандидат у майстри спорту України», а саме: Трикур Артем, Боринський Іван, Кірик Яросав, Олійник Владислав, Дору Мар’ян, Ужва Дмитро, Грегуш Віктор та Свида Олександр.

За словами керівника Закарпатського обласного осередку «Тхеквондо ВТФ» Олександра Кремера: «Кожна перемога – це наполеглива праця та самовідданість. Кожна поразка – це робота над помилками та нові висновки. Результатами задоволені і продовжуємо працювати для закладення фундаменту наступних перемог». 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *