Теперішній керманич Закарпаття Олексій Петров звинувачувася сепаратистами у організації ліквідації “Мотороли” і “Гіві” (відео)

Теперішній керманич Закарпаття Олексій Петров звинувачувася сепаратистами у організації ліквідації “Мотороли” і “Гіві” (відео)

Призначення Олексія Петрова на посаду голови Закарпатської ОДА викликало значний резонанс у засобах масової інформації, адже його попередній життєвий шлях пов’язаний з роботою у спецслужбах, зокрема з початку 2017 до кінця серпня 2019 року Олексій Петров був керівником Департаменту контррозвідки Служби безпеки України.

В українських ЗМІ діяльність тодішнього начальника ДКР СБУ, зважаючи на специфіку роботи, висвітлювалася мало. Російські ж пропагандистські канали приділяли особі Олексія Петрова значну увагу.

“Трибуна” пропонує читачам видання переглянути відеонарізку з телеканалу “Россия 24”, що стосується диверсійної діяльності українських контррозвідників.

За вбивствами лідерів терористичних сепаратистських угрупувань  Арсена Павлова і Михайла Толстих – “Мотороли” і “Гіві” – стояв високопоставлений співробітник СБУ Олексій Петров, повідомила прес-секретар МГБ самопроголошеної ДНР Марія Петрова. Її заяву цитує телеканал “Россия 24”.

За її словами, в структурі департаменту контррозвідки СБУ перебували особливі загони, які ведуть “терористичну війну” проти Донбасу. Ці загони, як стверджують в ДНР, створювалися за фінансової підтримки США.

Прес-секретар МГБ також розповіла, що незабаром після вбивства Толстих, 14 лютого 2017 року, Олексій Петров був призначений на пост глави департаменту контррозвідки. 

Командир батальйону ДНР “Спарта” Арсен Павлов, відомий під позивним “Моторола”, загинув в жовтні 2016 року за спрацьовуванні вибухового пристрою в ліфті його будинку. Командир батальйону ДНР “Сомалі” Михайло Толстих, відомий як “Гіві”, був убитий  8 лютого 2017 року.

Керманич Закарпаття звинувачувася сепаратистами у організації ліквідації "Мотороли" і "Гіві"

Теперішній керманич Закарпаття Олексій Петров звинувачувася сепаратистами у організації ліквідації "Мотороли" і "Гіві".Призначення Олексія Петрова на посаду голови Закарпатської ОДА викликало значний резонанс у засобах масової інформації, адже його попередній життєвий шлях пов'язаний з робою у спецслужбах, зокрема з початку 2017 до кінця серпня 2019 року Олексій Петров був керівником Департаменту контррозвідки Служби безпеки України.В Українських ЗМІ діяльність тодішнього начальника ДКР СБУ, зважаючи на специфіку роботи, висвітлювалася мало. Російські ж пропагандистські канали приділяли особі Олексія Петрова значну увагу."Трибуна" пропонує читачам видання переглянути відеонарізку з телеканалу "Россия 24", що стосується диверсійної діяльності українських контррозвідників. За вбивствами лідерів терористичних сепаратистських угрупувань Арсена Павлова і Михайла Толстих – "Мотороли" і "Гіві" – стояв високопоставлений співробітник СБУ Олексій Петров, повідомила прес-секретар МГБ самопроголошеної ДНР Марія Петрова. Її заяву цитує телеканал "Россия 24".За її словами, в структурі департаменту контррозвідки СБУ перебували особливі загони, які ведуть "терористичну війну" проти Донбасу. Ці загони, як стверджують в ДНР, створювалися за фінансової підтримки США.Прес-секретар МГБ також розповіла, що незабаром після вбивства Толстих, 14 лютого 2017 року, Олексій Петров був призначений на пост глави департаменту контррозвідки. Командир батальйону ДНР "Спарта" Арсен Павлов, відомий під позивним "Моторола", загинув в жовтні 2016 року за спрацьовуванні вибухового пристрою в ліфті його будинку. Командир батальйону ДНР "Сомалі" Михайло Толстих, відомий як "Гіві", був убитий 8 лютого 2017 року.

Опубликовано Трибуна Четверг, 30 апреля 2020 г.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *