Телефонний шахрай видурив в ужгородки 1800 євро

шахрайВночі ужгородку розбудив телефонний дзвінок. Невідомий представився правоохоронцем та повідомив, що її син скоїв ДТП. За це йому загрожує кримінальна відовідальнітсь, якої можна уникнути, якщо сплатити 1800 євро. Схвильована мати повірила шахраю, на картку якого перерахувала вказану суму.

Жінка не перевірила інформацію: не зателефонувала синові, який насправді знаходився у себе вдома та не звернулася до поліції. З сином мати зв’язалася тільки після того, як гроші вже були перераховані шахраю. Чоловік зрозумів, що його маму ошукали та сам звернувся до поліції.

Подібні випадки трапляються постійно: дізнаючись про те, як хтось позбувся значної суми коштів через шахрайство, люди не хочуть вчитися на чужих помилках. В описаному випадку жінка дала хабара, не розуміючи, що таким чином стала співучасницею злочинця. Відповідно до Кримінального Кодексу України, за надання неправомірної вигоди службовій особі передбачено обмеження або позбавлення волі до чотирьох років, або штраф. Таким чином, кожен має зробити відповідні висновки, а замість того, щоб нарікати на систему та зміну суспільства, почати з себе, – інформує Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *