Танцювальний ансамбль Ужгородського коледжу культури і мистецтв «Кольори Карпат» дав концерт в Угорщині (фото)

Танцювальний ансамбль Ужгородського коледжу культури і мистецтв «Кольори Карпат» дав концерт в Угорщині (фото)

Вже традиційно вшанували святого Володимира, відсвяткували День Хрещення Київської Руси-України українці Угорщини.
Ужгородський коледж культури і мистецтв постійно підтримує своїми акціями співвітчизників за кордоном. От і цього разу танцювальний ансамбль коледжу «Кольори Карпат» відвідав Угорщину на запрошення державного самоврядування українців Угорщини, посольства України в Угорщині, Тіхоньського абатства та представника української національної меншини в угорському парламенті Бріггіти Суперак.
Захід розпочався з покладання вінків до підніжжя пам’ятника угорському королю Андрашу І та його дружині українській княгині Анастасії, доньці Ярослава Мудрого.
У своєму вступному слові Юрій Кравченко, президент Державного самоврядування українців Угорщини наголосив на важливість збереження духу свята, оскільки воно поєднує українські і угорські нації, зміцнює дух європейського християнства.
Після промов присутні заспівали гімн України. Далі гості свята спустилися в крипту собору, де поховані останки короля Угорщини Андраша І.
Завершилося свято на центральній площі Тіхоня яскравим виступом танцювального ансамблю Ужгородського коледжу культури і мистецтв “Кольори Карпат”.

Гості свята тепло вітали артистів. Виступ зібрав щирі емоційні аплодисменти, став проявом підтримки української культури.
Подію висвітлив інтернет-ресурс ukrajinci.hu

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *