Ситуація на Хустщині залишається вибухонебезпечною (ФОТО)

Про це інформує громадський активіст Роман Келемен (стилістика та орфографія автора):

– Сьогодні, знову відбулось блокування дороги державного значення в с. Сокирниця і як на це відреагувала влада та військовий комісар ви просто будете вражені цією поведінкою : з адміністрації взагалі ніхто не з’явився, так само ніхто не був присутній з Хустського військового комісаріату. Як завжди туди направили працівників міліції , ДАІ та були оперативники СБУ, з вимогою нехай щось роблять .

Прийшлось з сільським головою с. Сокирниця вибрати представників мітингувальників і відвести до військового комісара Сейпі О.Б.(йому було впадлу приїхати). І що ми там почули , що всі обіцянки, які давав цей офіцер день тому просто йому до фені , а на питання : що ми надалі блокуємо дорогу , він відповів , що блокуйте собі на здоров’я скільки маєте дяку ( жінки все це знімали на відео) . Ну як можна так вирішувати конфлікти . Мені дуже важко вдалось змінити думку мітингувальників , щоб ті відмовились від блокування дороги і пропустили автомобілі і це відбувалось з 12-30 до 16-00 . Що я особисто можу сказати : що в цій ситуації винуваті органи влади та військового комісаріату, тому тут необхідно терміново втрутитись СБУ та прокуратури, щодо притягнення до відповідальності посадових осіб, які допустили одні своєю діяльністю , а інші бездіяльністю до паніки та блокування автошляхів . Особливо потрібно розібрати хто їздить по селах і вимагає гроші представляючись працівниками військомату .

А наша армія та її офіцери з моєї тямки не змінились : як ми ще шуткували над офіцерами , що чим більше в нашій армії дубів , тим наша армії могуча.

Голова Хустської РДА Іван Рогач в коментарі “Трибуні” зазначив про наявність провокаторів в рядах мітингуючих, які підбурюють народ, а також присутність на акції священників УПЦ МП, цю інформацію підтвердив і Роман Келемен. Обидва інформують про  бездіяльність СБУ, прокуратури та міліції.

блокблок3Блок2 блок4

2 comments

Сокирниця says:

Келемен який був дурний в технікумі і банку такий і лишився. Міг би хоч устонити, що там робили священники, які повертались з богослужіння в Малій Угольці (день пам’яті преп.Іова Угольського) і просто застряли в пробці.

і Рогатий тоже добрий замість того щоб прийти і зустрітись з людьми спочатку каже най звонять Президенту, а зараз вже несе що там були провокатори…. яке було … таке і лишилось….

Келемен says:

Келемен підтвердив , що людей підбурють на перекриття доріг , але я ніде не заявляв , що це були священкики . Хто підбурює нехай зясовує міліція та СБУ . А ви отче підписуйтесь іменем і на рахунок дурості ,то дурості серед ваших колег більше , а технікум я закінчив з червоним дипломом (це вам не Комятьска церковна школа ).

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *