Letyshops

Сидорчук залишається прокурором Закарпатської області

сидорчукПоки що. Про це інформують джерела в прокуратурі Закарпатської області.

Наразі на прокурора Закарпатської області Олега Сидорчука здійснюється тиск з метою змусити його добровільно написати заяву на звільнення. Прокурору пропонують посаду в іншій області, інакше  погрожують підставити, оприлюднивши деякі факти, що компрометують його.

Як відомо, посада прокурора Закарпатської області була віддана угрупуванню Балог в обмін на забезпечення результату на виборах “Блоку Порошенка”. Олег Сидорчук же є креатурою ВО “Свобода”.

За “шкіру” ще не вбитого медведя вже почалася боротьба в стані родини Балог. Так, Віктор Балога бачив OLYMPUS DIGITAL CAMERAмайбутнім прокурором області близького йому Олега Ціцака, який є помічником нардепа Балоги, а раніше очолював Департамент кадрової роботи МНС, яке в часи Януковича очолював Віктор Іванович.

Голова облради Іван Балога та Василь Петьовка проштовхують на прокурорську посаду колишнього прокурора Мукачева Руслана Біловара.

прокурор Петруня

Молодші брати виявилися кмітливішими за брата Віктора і прибрали з шляху Олега Ціцака, якого в нетверезому вигляді затримали громадські активісти.

Так що, наймовірніше, посаду  прокурора Закарпатської області обійме Руслан Біловар.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Сидорчук залишається прокурором Закарпатської області”

  1. Гнати їх всіх в шию потрібно.Бються за посади,а чому молодих не призначають на роботу,а страшно. що викриють їх оборудки.Прокурорів на шибинецю всіх.є

  2. Прокурори – не люди, це – істоти. Ко би новий не прийшов, всі паскуди. Вони в крісла йдуть не аби закон виконувався. Електричне крісло ім краще пасує, всім без розбору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *