Doc.ua запис до лікаря

Іршавчани передали позашляховик для сил АТО (ФОТО)

29 серпня 2014 року чотири побратими Іршавської районної організації ВО “Свобода” привезли на Схід позашляховик, заповнений гуманітарною допомогою, для потреб сил АТО. Також націоналісти передадуть нашим воякам малюнки від дітей Імстичівського інтернату з побажаннями перемоги та повернення додому.

Іршавські свободівці за підтримки місцевих підприємців та благодійного фонду при греко-католицькій церкві міста Іршава придбали автомобіль Jeep “Grand Cherokee” та наповнили багажник ліками і гуманітарною допомогою. Повезли автомобіль члени ВО “Свобода”, які вже не вперше їдуть з допомогою в зону АТО.

“Комітет із гуманітарного забезпечення війська та організований благодійний фонд разом із греко-католицькою церквою вже не вперше допомагають силам антитерористичної операції. Раніше вже відправили автомобіль ГАЗ-66, придбаний підприємцями із села Заріччя. До нашої акції долучилися дітки з Імстичівського інтернату, що передали малюнки та листи бійцям. Кожне вітання від дітей служить оберегом для них. Щиро дякуємо усім, хто долучився до цієї справи та приєднуємось до побажань повернутись живими та неушкодженими з фронту”, – розповів про акцію голова Іршавської районної організації Михайло Мочан.

джип джип2

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО “Свобода”
Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *