Свободівський нардеп завадив проведенню маріонеткового громадського слухання на Ужгородщині

головко12 червня 2015 року в селі Тарнівці, що на Ужгородщині, відбулися громадські слухання. Cільський голова передбачав провести слухання у “маріонетковому” форматі. Націоналісти на чолі з народним депутатом Михайлом Головком попередили порушення закону та порушення прав громадян України.

У приміщенні Тарнівецької сільради зібралося більше півтораста активістів. Сільський голова Марія Котлар вперше проводила такі велелюдні зібрання і незнання регламенту громадських слухань ледве не перетворило захід на балаган. До порядку денного, попри вимоги жителів села, включили лише одне питання – про уточнення змін до детального плану території, що належить Тарнівецькій сільській раді. Йшлося про відведення двох земельних ділянок особам, що раніше не мали можливости виготовити документи на землю. Під виглядом цих громадських слухань планувалося затвердження всього детального плану територією 6,5 гектарів, а також декілька инших прихованих рішень. Проте під тиском присутніх свободівців, народного депутата та ЗМІ сільські депутати та голова села не змогли ініціювати голосування пакетом за весь генплан та провести “бутафорне” слухання громадян.

“Громадські зібрання призначенні для прозорости всіх дій влади. Тому, згідно із законодавством України, вони повинні проводитися за регламентом. Бажання громади є чітким і ясним – ніяких темних ходів із видачі землі. ВО “Свобода” буде всебічно підтримувати волю громади і захистить село від корумпованих рук. Особливо, коли мова про видачу земель – найбільшого багатства України. Децентралізація влади можлива тільки за умови міцности місцевих громад. Тому ми не допустимо тотальної влади олігархії та кланів на місцях”, – зазначив Михайло Головко. Народний депутат неодноразово направляв хід обговорення в законне русло та отримав до десяти звернень від мешканців села про порушення сільською владою земельного права. Жителі Тарнівців відчувають себе незахищеними від свавілля місцевої влади.

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО “Свобода”
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *