“Свобода” заступилася за трьох неповнолітніх дітей з Виноградова, яких жорстоко побив депутат-комуніст

“Свобода” заступилася за  трьох неповнолітніх дітей з Виноградова, яких  жорстоко побив депутат-комуніст

черняков

Злодії обіцяли втопити переляканих дітлахів у Тисі.

31 травня 2013 року на прийом громадян до народного депутата від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Валерія Чернякова в Іршаві прийшли мешканці Виноградова – батьки неповнолітньої Світлани Додавич, 1996 р.н., які повідомили про жорстоке побиття неповнолітніх дітей депутатом-комуністом. 17 квітня 2013 року їхню доньку та ще двох дітей – Богдана Шелепіна, 2001 р.н. та Віктора Улітіна, 1999 р.н. безпідставно побили депутат Виноградівської районної ради від Компартії Володимир Дубляк та його син, які проживають в с. Букова Виноградівського району. Не вірячи у справедливе правосуддя, батьки скривджених дітей прийшли із сусіднього району просити допомоги.

Як розповіли батьки Додавичі, їхні діти гуляли на полі, де вони зазвичай випасають худобу. Близько 21:00 один із них вирішив скористатися туалетом біля будівель, що були розташовані поруч із полем. Коли всі троє були знову на полі, до них несподівано під’їхали два автомобілі, з яких вибігли вищевказаний депутат-комуніст та його син і без пояснень почали жорстоко бити неповнолітніх. Дітям було завдано серйозних травм; нелюди силоміць заштовхали дітей до автомобіля, погрожуючи їм фізичною розправою. Злодії обіцяли втопити переляканих дітлахів у Тисі.

Зачинивши неповнолітніх в автомобілі, один зі злочинців по телефону погрожував батькам і вимагав 4000 грн. Якщо, мовляв, не принесуть, то більше ніколи не побачать своїх дітей живими. Перелякана мама одного з підлітків принесла необхідну суму, але на той час про ці події вже повідомили працівникам правоохоронних органів. Визволити дітей вдалося лише після прибуття міліціянтів на місце інциденту.

“У нашої доньки залишилися численні травми від ударів руками і ногами. У Віктора лікарі встановили забій верхньої третини правого стегна, а в Богдана – побої на обличчі та правому плечі. У дитини близько двох тижнів не працювали щелепи, що позначилося на його харчуванні – батьки були змушені годувати його через зонд”, – розповів на прийомі пан Степан.

Проти злочинців порушено кримінальну справу, проте батьки сумніваються у справедливості та неупередженості правоохоронних та судових органів. Батькам вже неодноразово натякали, що комуніст готовий відкупитися. Але жодні гроші не компенсують фізичних та психологічних травм, яких було завдано неповнолітнім дітям. Тому батьки Світлани Додавич звернулися до депутата-свободівця з надією, що він зможе посприяти справедливому суду над садистами.

“Жахлива суть полягає в тому, що комуністи безперервно горланять про загрозу фашизму чи нацизму, яку вбачають у діяльності патріотів, а самі поводяться з невинними дітьми як садисти. Цей випадок, який міг залишитися для суспільства непомітним, якби не рішучість батьків, яскраво демонструє справжню суть комуністів”, – зазначив Валерій Черняков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *