“Свобода” висунула Василя Вовкуновича на посаду Берегівського міського голови

вовкунович1 травня 2013 року в місті Берегові відбулися збори міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, на яких було висунуто кандидатуру від ВО “Свобода” на проміжні вибори міського голови, що відбудуться 2 червня. Отже, за посаду очільника міста боротиметься голова міської організації ВО “Свобода” Василь Вовкунович.

У роботі зборів участь також узяли  народні депутати-свободівці Анатолій Вітів і Валерій Черняков – уповноважений від ВО “Свобода” на Закарпатті.

Народні депутати розповіли закарпатцям про роботу фракції ВО “Свобода” у Верховній Раді України, основні принципи, на яких здійснюють діяльність націоналісти в парламенті – підготовку і впровадження законів, спрямованих на захист українців, а не олігархічних груп. “Свобода” у парламенті тому, що нас цікавлять реальні зміни в державі, а не приватний інтерес”, – зазначив Валерій Черняков.

Свободівці обговорили ситуацію, що склалася на Закарпатті та в Берегові зокрема за останні роки діяльності націоналістичної сили на цих теренах. Також націоналісти наголосили, що кампанія із виборів міського голови Берегова, в якій візьме участь голова міської організації Василь Вовкунович, буде передусім відповідальною та складною. “Ми живемо в час жорсткої політичної боротьби, тому відповідальність лежить на кожному свободівці”, – підкреслив заступник Голови ВО “Свобода” Анатолій Вітів.

Учасники зборів зазначили, що у виборчій кампанії зможе перемогти той, хто зуміє краще мобілізувати свій електорат. “Маємо змотивувати кожну конкретну людину, яка зрозуміє цінність свого голосу для підсумків обрання міського очільника. Все залежить від ідеї, яку несемо в народ. Маємо зробити все від нас залежне, щоби перемогти або ж значно розширити електоральну базу “Свободи”. Як стверджував Степан Бандера, треба дійти до кожного українця. Важко завоювати довіру народу, але легко її втратити. Пам’ятайте про це в процесі утвердження ідей націоналізму”, – значив Анатолій Вітів.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *