Святошинський суд засудив за шахрайство активістку Ладу

Святошинський суд засудив за шахрайство активістку Ладу

Суддя Святошинського суду А.В. Скорін ухвалив визнати Сичову Л.С. винною у скоєні злочину за ст.190 ч.2 ККУ (Шахрайство. 1. Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) -карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років. 2. Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому, -карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років) та призначив їй покарання у вигляді позбавлення волі строком на 2 роки. Через ЗУ “Про амністію у 2016 році” звільнив від відбуття покарання”. Сичова Л.С. має повернути кошти добуті шахрайським шляхом згідно переліку громадян.

Редактор газети “Сила народного контролю” Лариса Ступак з цього приводу зазначила:

Не пройшло й 4 роки, як суддя Святошинського суду розродилась нарешті, вироком: позбавлення шахрайки волі на 2 роки. 
Але до Лади Соколової  застосували амністію.
Близькі стосунки з деякими депутатами ВР не допомогли Ладі уникнути судимості. Чисельним потерпілим від шахрайства волонтерки, вона тепер має повернути всі кошти, що видурила у людей. 
Окрім того, Сичова перебуває в розшуку за інші злочини. Її розшукує Закарпатська поліція. З ніг збилась- розшукує. Знайти не може. Друга судимість вже піде, як по маслу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *