«Свято без тата»: на Закарпатті діти загиблих Героїв отримали святкові подарунки

«Свято без тата»: на Закарпатті діти загиблих Героїв отримали святкові подарунки

Днями військовослужбовці районних і міських територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Закарпатської області завітали до дітей полеглих на фронті українських воїнів з різдвяними подарунками від українців, що нині проживають в 11 країнах світу, в рамках акції «Свято без тата».

Українці з Польщі, Німеччини, Данії, Норвегії, Туреччини, Лівану, Індії, Італії, Австралії, Великої Британії й Канади за безпосередньої підтримки Збройних Сил України й Посольства України в Польщі об’єдналися, щоб зібрати кошти на подарунки для дітей українських захисників, які віддали свої життя чи зазнали поранень, обороняючи нашу Вітчизну.

Ініціаторами різдвяної акції стали дві українки з Тернопільщини, які тривалий час проживають у Варшаві – Галина Андрушкова й Вікторія Батрин. Вони створили громадську організацію з метою підтримки сімей українських воїнів. Різдвяні дарунки дітям – це символ пам’яті про їхніх батьків, які віддали найцінніше у боротьбі за наше майбутнє. У такий спосіб українці з-за кордону хочуть показати діткам, що вони не лишилися на самоті зі своєю трагедією.

Подарунки закупляли помічники в Україні – партнери, співорганізатори й волонтери з різних регіонів України.

В Закарпатській області в рамках акції «Свято без тата» отримали 29 діточок у Мукачеві, Ужгороді, Перечині, Рахові, Воловці, Виноградові, Іршаві, Великому Березному.

/

 


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.