Свалявська прокуратура захистила майнові права 5-річної сироти

прокуратураПрокуратура Свалявського району звернулася до суду із позовною заявою на захист майнових прав дитини-сироти, а саме про визнання за нею права на спадкування майна після смерті матері.

Встановлено, що на час смерті матері дівчинці на праві спільної сумісної власності належала ¼ квартири у м.Свалява, Закарпатської області, загальною площею 75,8 кв.м., вартістю понад 100 тис.грн.

Не зважаючи на те, що з часу смерті матері пройшло більше 8 місяців питання набуття права на спадкове майно – частину квартири дитиною-сиротою, залишилося поза увагою уповноважених органів, повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Саме тому, з метою відновлення майнових прав дитини – сироти, прокуратурою району в інтересах 5–річної дівчинки до Свалявського районного суду скеровано позов про визнання за нею права на спадкування спадкового майна.

Захист прав дітей завжди був і лишається одним з пріоритетних напрямків роботи прокуратури. Про це свідчить той факт, що завдяки принциповій позиції прокурорів торік поновлено права 2174 дітей. На захист їх прав розпочато 12 кримінальних проваджень, з яких до суду вже направлено 9, відшкодовано майже 700 тис. грн. До суду пред`явлено 33 позови на 1,5 млн. грн. Судами задоволено 23 позови на суму 799 тис. грн.

Судові рішення, які постановлені на захист прав дітей, набрали законної сили на суму 730 тис. грн.

На захист прав дітей прокурорами здійснено вступ у розгляд судами 225 справ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *