Свалявщина і Виноградівщина отримали нових тимчасових керівників

Микульця-СваляваУ Свалявській райдержадміністрації у вівторок, 4 листопада, голови Закарпатської ОДА Василь Губаль і Закарпатської облради Володимир Чубірко представили нового керівника району. Згідно з Указом Президента України тимчасово виконуючим обов’язки голови РДА призначений Іван Микульця.

ДОВІДКОВО: Микульця Іван Іванович народився 15 травня 1968 року в м.Свалява. У 2010 році закінчив Приватний вищий навчальний заклад “Київський міжнародний університет”, здобувши кваліфікацію юриста. Трудову діяльність розпочав у 1986 році, з 1996-го – працював на керівних посадах різних піддприємств. До призначення, з березня 2013 року був помічником голови Закарпатської обласної ради. Одружений, виховує двох дітей.

Петеї-ВиноградівНа Виноградівщині представили нового керівника району. Ним згідно розпорядження Президента стала депутат облради Юдіта Петеї. На представленні були присутніми голова райради Олег Любімов, депутатський корпус району, міський та сільські голови.

ДОВІДКОВО: Юдіта Петеї народилася 31 березня 1963 року. У 1990 році закінчила Ужгородський державний університет за спеціальністю «викладач історії та суспільствознавства», Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю «правознавство». Заслужений працівник промисловості України. Нагороджена медаллю «За працю і звитягу».
Розпочала трудову діяльність вчителем історії та суспільствознавства у середній школі с. Фанчиково Виноградівського району.
Зі створенням ТОВ «Грін Рей» працювала офіційним представником інвестора, згодом очолила підприємство.
З травня 2005 по жовтень 2014 роки – директор ТОВ «Мікаланд».
Обиралася депутатом обласної ради п’ятого скликання.
У жовтні 2014 року призначена т.в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *