Сумнозвісній “русинці” із Закарпаття Тетяні Поп заочно оголошено підозру за підривну діяльність проти України

Сумнозвісній “русинці” із Закарпаття Тетяні Поп заочно оголошено підозру за підривну діяльність проти України

Службою безпеки України за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури уродженці Хуста заочно повідомлено про підозру у виготовленні та поширенні матеріалів із запереченням збройної агресії російської федерації проти України та окупації частини території нашої держави (ч. 2 ст. 436-2 КК України).

За даними слідства, наприкінці 2019 року закарпатка виїхала до Москви, звідки систематично провадить підривну діяльність проти України. Вона регулярно виступає в ефірах проросійських телеканалів, відкрито підтримуючи збройну агресію рф і представників окупаційних сил ворога та встановлених самопроголошених органів влади на тимчасово окупованих територіях.

Для розповсюдження кремлівської пропаганди підозрювана створила близько десятка профілів у соціальних мережах. Там вона поширювала пости із дезінформацією, виправдовуючи дії російської армії та дискредитуючи ЗСУ. Зокрема, жінка називала війну «операцією з повного звільнення Донбасу», заперечувала присутність військових агресора у Чернігові, а відео із загиблими там цивільними мешканцями називала «черговою постановкою». Також пропагувала ідею незалежності псевдоутворень ДНР та ЛНР.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Управління СБУ в Закарпатській області, інформує Закарпатська обласна прпрокуратура.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.