Судове засідання в резонансній “хабарницькій” справі декана УжНУ перенесено на 19 жовтня

Судове засідання в резонансній “хабарницькій” справі декана УжНУ перенесено на 19 жовтня
Вчора, 3 жовтня, в Ужгородському міськрайонному суді під головуванням судді Придачук О.А. відбулося перше засідання по суті у резонансній справі щодо декана факультету здоров`я людини ДВНЗ «УжНУ» Олени Дуло, яку разом із заступницею Наталією Бондарчук, затримали 8 липня цього року під час одержання хабару в сумі 5 тисяч гривень. 
Судове засідання почалося із запізненням на годину. Після зачитування обвинувального акту прокурором, судом був визначений порядок допиту свідків, а саме: першими будуть допитані заявник та свідки зі сторони державного обвинувачення, після – зі сторони захисту. Після цього адвокат обвинуваченої Старцев Є.Г. о 17:40 вніс клопотання про перенесення розгляду справи в зв’язку із закінченням робочого часу в суді. Суд, враховуючи заперечення прокурора Цар І.І., відхилив це клопотання та продовжив засідання з метою розгляду справи в розумні терміни. Однак, після оголошення технічної перерви, виявилось, що тих свідків, які були па початку засідання, вже не має в суді, тому суддя О.Придачук вирішив перенести розгляд на 19 жовтня о 15:30.
Нагадуємо, що на попередньому судовому засіданні 21 вересня обвинуваченому декану обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в нічний час (23:00-6:00). http://ug.zk.court.gov.ua/sud0712/295050/ Слід зазначити, що О.Дуло фактично визнала свою вину, цинічно зазначивши на своїй сторінці в Фейсбук: “Спроба перетворити факт надання добровільної допомоги факультетові ( 5 тис. грн. на встановлення 2-х вакуумних вікон в аудиторію № 17, яка знаходиться в жахливому стані і підлягає ремонту) на спробу хабарництва є недолугою і нікчемною.” Напевно, декан намагалась в такий спосіб відбілити ганебний факт задокументованого хабару і “забула” про те, що згідно законодавства всі витрати по заміні вікон, як і інші ремонти, здійснюється виключно за бюджетні кошти, які формуються в т.ч. із оплати студентів за навчання або з грантових проектів через ректорат УжНУ, а не “факультет”.
Громадська рада при ДВНЗ «Ужгородський національний…, на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук, також розмістила коментар щодо ганебності цього факту хабарництва у вищому державному навчальному закладі обласного центру Закарпаття, який дискредитує всю сферу освіти в цілому: https://www.facebook.com/gromadskaradaUzhNU/posts/675605369262994 http://gregor-ua.blogspot.com/2016/10/2-zavtra-v-Uzhgorodi-sud-po-dekanu-xabarnyku-Dulo.html
0909-zvernennya-vykladachiv
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *