Суддя Хамник виправдала мера Ужгорода по шести корупційним протоколам

Суддя Хамник виправдала мера Ужгорода по шести корупційним протоколам
В Ужгородському міськрайонному суді Закарпатської області відбулося засідання у справі відносно міського голови міста Ужгорода, щодо якого було складено одразу шість протоколів про адміністративні правопорушення, пов`язані з корупцією, за ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП, а саме: за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Як відомо, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило до суду одразу 6 корупційних протоколів щодо Ужгородського міського голови Богдана Андріїва, щодо порушення вимог  запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Мер Ужгорода захищав пов’язані із землекористуванням інтереси підприємства ТОВ «ЄВРОІМЕКС», яке придбало будівлю колишнього державного банку “Укрексімбанк” на площі Шандора Петефі в Ужгороді. Його засновниками виявилися дружина та рідний брат міського голови.

Так, розраховуючи на підтримку впливового родича, представник підприємства звернувся до міського голови з проханням відмовити у погодженні землевпорядної документації на суміжну земельну ділянку ТОВ «МИСЛО», яке має будівлю, що знаходиться біля нерухомості родини Андріївих.

Міський голова, діючи в інтересах підприємства своїх родичів, звернувся до землевпорядної організації з пропозицією перегляду такої документації.

У подальшому він також взяв участь у розгляді на сесії міської ради рішення щодо відведення суміжної земельної ділянки, яке суперечило інтересам підприємства. Не домігшись потрібного рішення міської ради, мер застосував право вето, зупинивши його дію.

Судя Марина Хамник, дослідивши матеріали справи, заслухавши позицію прокурора, пояснення особи, відносно якої було складено протоколи про адміністративні правопорушення та захисника, дійшов висновку, що обставини, які викладені у протоколах про адміністративні правопорушення, не підтверджені належними та допустимими доказами та ґрунтувалися на припущеннях.
Відтак, суд постановив закрити провадження у справі у зв’язку із відсутністю події і складу адміністративних правопорушень.
Повідомляє пресслужба Ужгородського міськрайонного суду.

Про ситуацію раніше інформував Павло Федака.

/

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *