Суд виніс рішення у справі елітних гаджетів на 96 мільйонів, які вилучила Закарпатська митниця

Суд виніс рішення у справі елітних гаджетів на 96 мільйонів, які вилучила Закарпатська митниця

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області розглянув справу про порушення митних правил та визнав винним співвітчизника у вчиненні правопорушення за ознаками ч.1 статті 483 Митного Кодексу, що зафіксували працівники Управління забезпечення протидії митним правопорушенням Закарпатської митниці Держмитслужби. Мова – про  незаконне ввезення на територію України мобільних телефонів, ноутбуків, планшетів та інших гаджетів торгових марок Apple, Samsung, Xiaomi та ін, а також та автозапчастин – на загальну суму понад  96 млн грн.

Нагадаємо, на початку червня п.р. на митному посту «Ужгород» працівники митниці припинили незаконний імпорт мобільних телефонів, оргтехніки. Водій транспортного засобу «DAF» під час митного контролю подав документи, згідно з якими через митний кордон переміщувались запчастини до автомобілів. Та митники перевірили вантажівку і виявили незаявлені в товаросупровідних документах мобільні телефони та аксесуари, а також оргтехніку торгових марок «SAMSUNG», ​«APPLE» та інших.

Відтак, відносно українця накладено стягнення у вигляді накладення штрафу розміром понад 96 млн грн з конфіскацією зазначеного товару на таку ж суму на користь держави.

Пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *