Суд в Берегові відправив наркодилера до в’язниці на 6 років

суд31–річний мешканець міста Берегово на ім’я Юрій обрав для себе незаконний промисел, яким заробляв на безбідне проживання. Чоловік організував свій бізнес, суть якого полягала у продажі берегівчанам наркотичних та психотропних засобів. Однак проіснував цей ґешефт недовго…

Берегівським оперативникам карного розшуку стало відомо про те, що Юрій незаконно зберігає та продає наркотичні та психотропні засоби. Перевіряючи інформацію, оперативники виявили також, що чоловік має спільницю – 19-річну берегівчанку на ім’я Рената.

В ході проведення оперативних та слідчих дій стражам порядку Берегівщини вдалося встановити обставини незаконного промислу парочки.

В ході слідчих дій було вилучено біля 10 г. марихуани та біля 3 г. метамфетаміну. По ціні чорного ринку, вчасним реагуванням правоохоронцям вдалося завадити збуту наркотичної та психотропної речовини на суму біля 3200 грн.

Кримінальне провадження, після виконання ряду слідчих дій та експертиз, було направлено до суду.

Суд упродовж кількох судових засідань детально розглянув матеріали справи, вивчив покази учасників і виніс вирок. Юрія засудили до 6 років позбавлення волі, а Ренату суд звільнив від відбування призначеного покарання, якщо вона протягом визначеного судом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов’язки.

Яна Денисюк, Берегівський РВ УМВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *