Студенти УжІКіМ проходять навчання у Пряшівській консерваторії

Студенти УжІКіМ проходять навчання у Пряшівській консерваторії
Днями група студентів УжІКіМ, яка проходила навчання у Пряшівській консерваторії ім. Кардоша Словацької Республіки в рамках відповідної угоди про співробітництво, скріпленої підписами керівників двох освітніх закладів повернулася у стіни рідного вузу. Цей документ дав можливість викладачам співпрацювати у сфері науково-методичної роботи для підвищення ефективності та результативності навчально-виховного процесу, студентам – здобувати нові знання і навички за узгодженими програмами сторін.
Сьогодні до Пряшева відбула нова група вихованців УжІКіМ.
Напутні слова директорки інституту Наталії Шетелі були щирими й простими. Вона найперше висловила слова сердечної подяки керівництву консерваторії за теплий прийом закарпатських обдарувань. На її переконання, практика обміну студентами – це чудова можливість для талановитих юнаків і дівчат «прокачати» свої знання на новому рівні, відкрити для себе культуру братньої країни, вивчити її звичаї, традиції і здобути багаж нових ініціатив,умінь, синергії.
Наталія Ігорівна, звертаючись до своїх вихованців, сказала: «Дорогі студенти! Пам’ятайте, що ви – представляєте за кордоном рідну Україну, яка сьогодні бореться з окупантами за ваше щасливе завтрашнє. Тож навчайтесь сумлінно і відповідально, аби відтак мати здібності і наснагу зробити Україну сильною, прекрасною, щасливою!».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.