Студенти Ужгородського інституту культури і мистецтв взяли участь у круглому столі на тему «Доступ до публічної інформації”

Студенти Ужгородського інституту культури і мистецтв взяли участь у круглому столі на тему «Доступ до публічної інформації”

Студенти Ужгородського інституту культури і мистецтв взяли участь у круглому столі на тему «Доступ до публічної інформації, підсумки 2019 року», долучилися до заходу представники 4 курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» разом з викладачем Павлом Федакою.

23 січня 2020 року у приміщенні прес-центру ОДА відбувся круглий стіл на тему «Доступ до публічної інформації. підсумки 2019 року». У дискусії взяли участь представники місцевих ЗМІ, представники правоохоронних органів, органів юстиції, адвокати, керівник центру безоплатної вторинної правової допомоги, правозахисники.

Доповідачами виступили Діана Швардак – регіональний представник Уповноваженого з прав людини, Ступак Лариса – редактор газети «Сила Народного контролю», адвокат Пшеницька-Суязова Галина – голова громадської організації «Об’єднані ідеєю»; Леся Ганжа – редактор сайту «Доступ до правди» адвокат Нечаєв Валерій – голова громадської ради Виноградівської РДА, адвокат Бачинська Анастасія – голова громадської організації Мотиваційний ініціативний центр «За професійну діяльність».

Круглий стіл як щорічний захід започатковано на теренах Закарпатської області, не має аналогів у інших регіонах України, відбувся вчетверте.

До дискусії залучилась студентська молодь Ужгородського інституту культури і мистецтв, яка змогла  дізнатися, як застосувати на практиці знання отримані від навчальної диципліни Державна інформаційна політика.

Учасники провели щорічний аналіз стану притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності представників розпорядників публічної інформації, судових прецедентів з питань доступу до публічної інформації, доступу до державних установ, відкриті дані, відмітили негативну і позитивну динаміку з питань доступу до публічної інформації місцевих рад, покращення доступу до інформації у органах поліції, прокуратури, служби безпеки України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.