Студенти Ужгородського інституту культури і мистецтв відновили практику своїх спільних виступів (відео)

Студенти Ужгородського інституту культури і мистецтв відновили практику своїх спільних виступів (відео)

Один з рецептів, як непомітно пережити нудну ізоляцію карантину, це в його обмежених умовах продовжувати займатися своїми звичайними справами.
Студенти Ужгородського інституту культури і мистецтв спробували відновити практику своїх спільних виступів у концертах, перебуваючи кожен окремо по своїх домівках. В музичному плані не таке просте завдання.
За вокал відповідала переможець конкурсу “Кращий студент Закарпаття-2019” Альона Томащук. Хореографію представила Настя Шишкова. Скромно залишивши своє обличчя за кадром, «давав жару» на фортепіано учасник відомого дуету «White & Black» Сергій Фанта. Звести отриманий інтернетом матеріал зі звичайних смартфонів випало студії «Замкові сходи».
Виконавці не ставили за мету вразити діамантовим звуком, спецефектами та кіношним сюжетом. Це відбудеться. Пізніше, коли відступить вірус і можна буде повноцінно займатися творчістю.
А сьогодні кавер відомої пісні Джона Ньюмена Love Me Again покликаний довести позитивний настрій, бажання повноцінно жити і ділитися своїми життєрадісними поглядами на складний світ.
Молодь не нудьгує. Вона живе.

Підписуйтеся  на канал “Трибуни” в Telegram –  https://t.me/trybuna

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *