Студенти Ужгородського інституту культури і мистецтв провели диспут з нагоди Міжнародного дня щастя

Студенти Ужгородського інституту культури і мистецтв провели диспут з нагоди Міжнародного дня щастя
Щасливою хоче бути кожна людина. Ця тема хвилювала людей в усі часи. Напевно, у світі ми не знайдемо жодної людини яка б не хотіла бути щасливою. 2012 року ООН проголосила 20 березня Міжнародним днем щастя. Свято було встановлено для визначення важливості щастя в житті людей в усьому світі.
Саме тему щастя студенти 3 курсу спеціалізації видовищно-театралізовані заходи Ужгородського інституту культури і мистецтв , викладач Марія Володимирівна Мартинюк, обрали для проведення диспуту. 18.03.2021 року на диспут з назвою «Щастя. Реальність чи ілюзія?» були запрошені студенти 1 курсу спеціальностей музичне мистецтво та менеджмент соціокультурної діяльності.
Спочатку ініціатори заходу ознайомили присутніх з правилами проведення диспуту, пояснили, що таке диспут та попросили бути активними в обговоренні запропонованих питань. В ході обговорення теми були використані відео сюжети, цитати філософів та розповіді про пережиті власні щасливі моменти. Студенти 1 курсу зацікавлено слухали та активно обговорювали питання, ділились своїми спогадами та емоціями, пережитими щасливими моментами.
Захід завершила викладач-методист М. В. Мартинюк поділившись своїм сокровенним та побажавши всім учасникам заходу бути щасливими.
Диспут проведено згідно програми навчальної дисципліни Практикум з менеджменту соціокультурної діяльності.
Бажаємо всім безмежного щастя!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *