Студенти Ужгородського інституту культури і мистецтв підкорили Відень

Студенти Ужгородського інституту культури і мистецтв підкорили Відень
Студенти УжІКіМ класу викладача-методиста Олесі Глуханич підкорили світову столицю музики – Відень!
Саме про це свідчать високі нагороди, що надійшли щойно від дирекції міжнародного мистецького конкурсу «WIEN MELODY – AUSTRIA 2020». Христина Кашубович, Сергій Фанта, Вівієн Форкош, естрадний ансамбль «Music Masters» та неперевершений дует «White & Black» стали лауреатами цього престижного мистецького конкурсу у Відні, в якому взяло участь понад дві тисячі учасників з 16 країн світу! Слід зазначити, що для цих талановитих студентів це вже далеко не перша нагорода в цьому році. Наша талановита молодь під дбайливим наставництвом свого викладача Олесі Мирославівни систематично тішить нас всіх своїми перемогами!
Для випускниці УжІКіМ Христини Кашубович цей рік є надзвичайно складний, адже вона не тільки дистанційно завершувала навчання, складала державні іспити та готувалася до вступу на бакалаврат, але й наполегливо та старанно готувалась до участі в міжнародних конкурсах. Це вже друга її висока нагорода цього року, і, сподіваємось, не остання! Всього ж за роки навчання у скарбничці талановитої студентки 9 найвищих нагород з міжнародних конкурсів! Щиро бажаємо Христині і надалі продовжувати радувати нас своєю майстерною грою та своїми чудовими результатами!
Вівієн Форкош була першою студенткою-піаністкою УжІКіМ, що стала лауреатом міжнародного конкурсу у далекому 2016 році. За роки навчання в її скарбничці також побільшало нагород – 6 перемог на міжнародних конкурсах! Цього року Вівієн завершила навчання на бакалавраті, і успішний виступ в Австрії став для нас усіх прекрасним подарунком! Бажаємо їй подальших творчих досягнень на творчій та педагогічній ниві!
Сергій Фанта лише рік навчається на бакалавраті УжІКіМ, але він напрочуд стрімко увірвався в життя навчального закладу. Голова студентської ради, яскравий сольний виконавець, учасник дуету «White & Black», лише за цей рік він здобув шість перемог на міжнародних конкурсах, в їх числі і Гран Прі. Сергій влало поєднує свої сольні виступи з участю в фортепіанному дуеті зі своєю викладачкою Олесею Глуханич. Бажаємо йому і надалі тішити нас своєю талановитою грою та здобувати нові і нові перемоги, підкорюючи світові мистецькі вершини.
Найнесподіванішою стала звістка про успіх у Відні естрадного ансамблю «Music Masters”! Колектив працює лише перший рік, половина року припала на дистанційне навчання. Але їх історія свідчить про те, що велике бажання та наполеглива праця завжди приносять свій результат. За короткий час це вже друга перемога молодого колективу! Сподіваємось, що не остання! Бажаємо їм довгого творчого життя та яскравих концертних виступів!
Неперевершений дует «White & Black” у складі Олесі Глуханич та Сергія Фанти всього лише за півроку свого існування підкорив не лише наші серця, але й професійне журі міжнародних конкурсів. В активі дуету – 5 перемог на міжнародних конкурсах лише за ці кілька місяців! А ще – яскраві концертні виступи, вражаючі відео, власні аранжування відомих музичних творів, кавер-версії популярних пісень. Бажаємо щиро учасникам дуету не зупинятись на досягнутому, а рухатись тільки вперед і вгору, від перемоги до перемоги!
Об‘єднує всіх переможців Віденського конкурсу їх викладач – Олеся Глуханич. Саме вона в таких непростих умовах зуміла згуртувати своїх студентів, надихнути їх на наполегливу працю та привести до перемоги. Її кредо – власним прикладом навчати студентів сценічцій витримці, вмінню досягати успіху та перемоги. Саме тому вона завжди на сцені разом зі своїми студентами – і на концертах, і на конкурсах. А коли поруч з тобою плече до плеча твій викладач, проходити шлях до вершини значно простіше. Щиро бажаємо Олесі Мирославівні виховати ще багато талановитих студентів, привести їх до перемоги та підкорити не одну мистецьку вершину!
Ці досягнення були б неможливими, якби не постійна підтримка керівництва УжІКіМ. Директор інституту Наталія Ігорівна Шетеля створила найсприятливіші умови для творчості студентів та викладачів, підтримує всі їх творчі починання та власним прикладом надихає здобувати все нові і нові перемоги. Висловлюємо їй щиру вдячність за таку важливу для конкурсантів підтримку і допомогу!
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *