Студентка УжНУ Наталія Мага виборола “бронзу” чемпіонату світу з пауерліфтингу

 

У румунському місті Клуж-Напока пройшов чемпіонат світу з класичного пауерліфтингу серед юніорів та юніорок (U-23), в якому у складі національної збірної команди України взяла участь студентка-магістрантка факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ Наталія Мага, котра змагалась у ваговій категорії до 57 кг.

      У присіданні 22-річна спортсменка подолала 157,5 кг, що на 10 кг вище юніорського рекорду України й на 5 кг – рекорду країни серед дорослих і посіла третє місце у цьому виді програми. У жимі лежачи вона підняла 77,5 кг, а у тязі – 165 кг і зібрала 400 кг у сумі триборства, що на 17,5 кг більше за юніорський рекорд України й на 30 кг – за норматив майстра спорту міжнародного класу. Цей результат дав змогу студентці потрапити до десятки кращих у триборстві (9-те загальне  місце) і відібратися на чемпіонат Європи, який відбудеться у жовтні у Будапешті. 

      Обласна федерація пауерліфтингу вдячна управлінню у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради і Закарпатській ОО ФСТ «Динамо» за сприяння у підготовці до змагань, Національній федерації пауерліфтингу України – за чудову організацію поїздки спортсменки та її тренера на чемпіонат світу. Особлива подяка героїчним українським воїнам, завдяки щоденному подвигу котрих ми можемо тренуватися і представляти нашу державу на міжнародній арені.

Андрій Федорішко, голова обласної федерації пауерліфтингу

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *